historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

22 december 2021

Elektrische auto in brand: hollen of blussen?

Er zijn tientallen berichten over elektrische auto's die in brand vliegen, maar fikken al die auto's zo maar op? En hoe blus je een elektrische auto?

Volgens onderzoek van het Duitse expertisecentrum DEKRA zijn hybride/elektrische auto’s net zo brandveilig als auto’s met een verbrandingsmotor, maar omdat elektrische auto’s relatief nieuw zijn komen ze vaker in het nieuws als ze afbranden. Feit of fabel?

Er zijn geen betrouwbare cijfers bekend of elektrische auto’s per gereden kilometer brandgevoeliger zijn dan auto’s met een verbrandingsmotor. Bergingsbedrijven verbazen zich wel over de enorme hoeveelheid elektrische auto’s die stranden, maar stranden

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.