16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 juli 2021

EV in opleiding: docenten autotechniek volgen st(r)oomcursus opladen

Auto’s met een stekker komen in razend tempo op de werkplaats af. Hoogste tijd dus om van de e-aandrijving een vast onderdeel te maken in de opleiding voor autotechnicus. Een groep gedreven ROC-docenten zonderde zich af in een bootcamp en spijkerde een week lang zijn e-kennis bij. AMT spijkerde een dagje mee.

Docent Leander Engelbertink van FOM (Focus Op Mobiliteit) begint met een laadfoto. We zien een kabel uit een bovenwoning komen. Het is een verlengsnoer dat op een meter of drie boven het trottoir is gespannen. Langs een lantaarnpaal slingert het zich naar beneden. Op straat is het verbonden

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.