16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 juli 2021

Onzekere tijden voor werkgevers en werknemers: wat kun je doen?

In vele sectoren is de toekomst momenteel op z'n minst onzeker. Hoe lang gaat de coronacrisis nog duren? Zullen er nog meer ontslagen vallen? Medewerkers zijn in dit soort situaties helemaal niet zo machteloos en stuurloos als ze zelf vaak denken. En leidinggevenden staan heus niet altijd alleen als ze moeten besluiten een medewerker te laten gaan. Wat voor hulp is beschikbaar?

Hoe breng je slecht nieuws aan je medewerkers over? Welke ondersteuning is er voor de medewerkers en hoe vinden die zo snel mogelijk een andere baan? Juist in een tijd van crisis moeten leidinggevenden en medewerkers alle zeilen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.