historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 februari 2022

Evers Equipment importeert Hofmann Megaplan

Gert-Jan Evers heeft meer dan tien jaar bij Rocar-Tech Garage Equipment in Hengelo gewerkt. Op 1 januari 2022 is hij een eigen bedrijf begonnen: Evers Equipment in Haaksbergen. Evers gaat het volledige programma van de Duitse leverancier Hofmann Megaplan importeren.

Wie is Hofmann Megaplan ook alweer?

Gert-Jan Evers: “Hofmann Megaplan bestaat al sinds 1931 en is één van de oudste leveranciers van wielserviceapparatuur. Het bedrijf is niet alleen bekend als equipmentleverancier, maar is bij veel Duitse autofabrikanten ook bekend als de fabrikant van het apparatuur waarmee de band/wiel-combinaties aan de lopende band worden gemonteerd.”

Hofmann Megaplan werkt samen met Cemb

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.