Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

17 mei 2021

Garage Jacobs koos voor zonne-energie zonder investering

Keriem Jacobs werkt al sinds 2007 bij Garage Jacobs, het autobedrijf van zijn vader dat hij dit jaar overnam. Onlangs was het tijd voor een nieuwe locatie met een verdubbeling van het aantal bruggen. Een mooie stap, maar ook eentje die de nodige kosten met zich meebracht. Gelukkig was daar de zonnepaneel-leaseconstructie van Zelfstroom: een slimme manier om te verduurzamen èn te besparen.

Het familiebedrijf dat al bijna veertig jaar bestaat, gaat met zijn tijd mee. In 2019 verhuisde het bedrijf naar een groter pand, met niet drie, maar zes bruggen en de daarbij behorende voorzieningen. Op het nieuwe pand

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.