historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 mei 2021

Garageformule CarProf nu ook in België

Brezan brengt de garageformule CarProf naar België. Gehoopt wordt op tien tot vijftien CarProf-bedrijven aan het eind van dit jaar. Verandert er ook iets voor de Belgische markt en volgen er eventueel ook andere formules van Alliance Automotive Group?

Alliance Automotive is in Nederland de drijvende kracht achter Autoservice Totaal, Autovakmeester en CarProf. Die laatste formule is nu door grossier Brezan Autoparts (onderdeel van Alliance) in België geïntroduceerd. Bjorn Van Cauwenberghe is formulemanager van CarProf België: “We hebben bij het opzetten van CarProf in België bekeken welke elementen van de CarProf formule in Nederland goed aansluiten bij de behoefte en

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.