Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 mei 2021

Gezien op Facebook: Chassis-gloeibougie, disco-koppeling en McGyver-tuning

Vreemde storingen, fraaie klassiekers, autotechnici met hart voor hun werk en opvallende staaltjes huisvlijt van hun klanten. Er gebeurt veel in de Nederlandse en Belgische werkplaatsen, én dus op de AMT Facebookpagina. Wat vonden autotechnici de afgelopen maand in hun werkplaatsen?

Discobus?

Stefan stuurde deze foto in. De koppeling van een discobus? “Nee hoor, van een Navara 2.5 diesel. Die heeft vast heel wat zware lasten getrokken.” In de reacties komen nog meer kunststukjes voorbij. De

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.