16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

14 september 2021

Garageformule Top-40 2021 gepresenteerd: wie is de opvallendste groeier?

Onafhankelijk kennisbureau voor de mobiliteitsector AUMACON heeft voor de elfde keer het jaarlijkse Garageformule Top-40 onderzoek gepresenteerd. Een van de conclusies: na het coronajaar geven de meeste garageformules weer volop prioriteit aan uitbreiding van het aantal deelnemers. De jacht is geopend, want ‘vrije’ autobedrijven worden schaars!

“De groeiambitie is begrijpelijk. Een breed netwerk geeft immers een betere uitgangspositie in de markt. Maar de spoeling wordt wel dunner; er zijn nog maar weinig vrije autobedrijven over in ons land. De concurrentieslag zal op dit punt dus harder gevoerd moeten worden,” aldus marktanalist Clem Dickmann van AUMACON. Inmiddels hebben de Nederlandse garageformules

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.