historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 juni 2021

Geen ESP-communicatie: onbelaste meting blijkt valkuil

Het ESP-, TPMS- en stuurbekrachtigingslampje blijven branden bij een Seat Ibiza van 2011. De auto is uitgerust met een CFWA-motor met start-stopfunctie. De autotechnicus concludeert na het uitlezen dat er geen communicatie met de ESP-module is. De voedingen en massa’s zijn op orde, waarop besloten wordt een donor ESP-module te monteren. Helaas, het is niet de oplossing waar de technicus op hoopte. Tijd voor hulp.

Het autobedrijf schakelt de diagnose-expertise van Autobedrijf Wout Bouman in, waar Iwan Kennis aan de slag gaat met de Ibiza. Hij maakt een autoscan en komt tot dezelfde conclusie als de autotechnicus. Iwan: “Met het

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.