historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 juni 2021

GMTO-diagnosetip: VW Passat met ademhalingsprobleem

Een Volkswagen Passat 1.8 TSI die niet echt trekt van onderuit. Foutcode P0068 ‘Correlatie fout luchtmassameter en gasklep’ blijft terugkomen. Simpel gezegd betekent dit dat de flow door de luchtmassameter niet overeenkomt met de stand van de gasklep of andersom, net hoe je het bekijkt. Een mooie hersenkraker voor de GMTO-helpdesk.

Oorzaak? Goede vraag. Er kan echt heel veel aan ten grondslag liggen. Een luchtlekkage, een afwijkende luchtmassameter, problemen in de signaalvorming van sensoren, een motormechanisch probleem of nog veel meer… Dus, aan de slag!

Eerst even naar de geschiedenis van het voertuig. De Passat is recent van een

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.