Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 juni 2021

Gereedschapstips van AMT-lezers: “Ruim gereedschap op in tijd van de klant”

Niets mooiers dan een goed gevulde kar met een blinkend arsenaal aan gereedschappen. De aanschaf van goed hand- en speciaalgereedschap is duur en daarom ben je er zuinig op. Gereedschap heeft ook onderhoud nodig. Doe jij dat? En wat doe je dan?

Het goed houden van gereedschap begint met het gebruiken waar het voor gemaakt is. Dat is dus niet even iets lostikken met een ratel. En een buis op een stuk gereedschap zetten is ook niet bevorderlijk, dus dat kun je beter met oud en versleten gereedschap doen. AMT-lezer Jeroen Leeuw gebruikt de ringratels in eerste instantie dan ook

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.