historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 juni 2021

Overzicht: slangklem- grip- en waterpomptangen

In de vorige aflevering lag de nadruk op tangen voor het subtielere werk, zoals de combinatietang en de seegerringtang. Minder fijnbesnaard zijn de waterpomptang en griptang, veelzijdig inzetbare gereedschappen waarmee we onze kracht aanzienlijk kunnen vergroten. De vaak op een waterpomptang lijkende slangklemtang is niet multifunctioneel, maar bij moderne auto’s wel onmisbaar.

De stokoude benaming ‘waterpomptang’ zou de auto-enthousiast wel eens op het verkeerde been kunnen zetten. Had je zo’n ding nodig om bij een automobiel uit het koperen tijdperk de waterpomp te demonteren? Nee hoor, auto’s uit de oertijd hadden meestal niet eens een waterpomp. De waterpomptang heeft

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.