16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 juli 2021

Gezien op Facebook: Muizenissen, roestverbloeming en bumpereend

Vreemde storingen, fraaie klassiekers, autotechnici met hart voor hun werk en opvallende staaltjes huisvlijt van hun klanten. Er gebeurt veel in de Nederlandse en Belgische werkplaatsen, én dus op de AMT Facebookpagina. Kijk maar wat er de afgelopen maand werd ingestuurd!

Muizenissen

Dion deelt een paar foto’s op de AMT Facebookpagina. De klacht: parkeersensoren geven storing. Na het demonteren van de bumper werd de oorzaak snel duidelijk. Een muis bewijst dat leed niet altíjd veroorzaakt wordt door

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.