Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 juli 2021

Stap voor stap: storingzoeken met de rookmachine

Het principe van een rookmachine is simpel: de machine verbrandt een speciale olie tot een witte rook en pompt die via een slang in leidingen, holtes of ruimtes. Voor grotere gaten en slangen die met lage druk werken, kan een conventionele rookmachine prima diensten verrichten. Voor turbomotoren is de druk en de flow van de meeste rookmachines te laag. Met de Speedsmoke-rookmachine is het toch mogelijk. We laten stap voor stap zien hoe dat werkt.

Het principe van een rookmachine is simpel: de machine verbrandt een speciale olie tot een witte rook en pompt die via een slang in leidingen,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.