Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 juni 2021

Harley Davidson Pan America 1250 is een technisch hoogstandje

Bij Harley-Davidson staat ‘heritage’ hoog in het vaandel. Zelfs als het merk moderne technieken toepast, worden die doorgaans verhuld in een klassieke jaren-vijftig-styling. Met de Pan America gooit Harley het roer radicaal om. Met een nieuw blok, een nieuwe styling en de nieuwste technologie heeft het Amerikaanse merk voor het eerst een echte allroad op de wielen gezet.

Als Harley-Davidson een motor ontwerpt, kun je ervan op aan dat die een eigen gezicht heeft. Veel motormerken vergapen zich aan de bestverkopende allroad ter wereld, de BMW GS. Dat uit zich doorgaans in de kenmerkende ‘snavel’ onder de koplampunit. Zo

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.