Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

18 november 2021

Helpdesk: eerste stap naar Pass-thru

Wat doe je als je bij een storing niet weet of je op het goede spoor bent? Ga je door en blijf je tijd investeren? Breng je een lastig te verplaatsen auto naar een ander autobedrijf? Maar wat moet je dan aan de klant doorberekenen? Je kunt een helpdesk om de oplossing vragen en tegelijk regelen ze Pass-thru-toegang voor je.

Zelfs voor doorgewinterde technici kunnen problemen wel eens een maatje te groot worden. Het kan dan een uitkomst zijn om hulp te vragen bij – zonder compleet te willen zijn – AutoNiveau, GMTO, EuroTech Snap-on, Autofix, Tech360, en ook Jifeline

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.