Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

18 november 2021

Pass-thru leren kost tijd. Is het dat waard? AMT-lezers delen hun ervaringen

Voor software-updates of het programmeren van stuurapparaten is steeds vaker een tijdrovende en gecompliceerde ‘Pass-thru’ nodig. Zo’n digitaal lijntje met de fabrikant is onmisbaar gereedschap voor het digitaal sleutelen aan moderne auto’s.

We steken ons licht op in Haghorst bij Joost van Vroenhoven van de gelijknamige Vakgarage. “Ik maak regelmatig gebruik van remote diagnostics om bijvoorbeeld een serviceregistratie te laten uitvoeren bij BMW, om mechatronika van Volkswagen in te leren op een DSG-bak en af en toe om een trekhaak in te leren of een update op een component uit te laten voeren.

[intermezzo:1]

Het gaat niet altijd even vlekkeloos.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.