16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 juni 2021

Het bord aan de gevel: Profile Car & Tyreservice Beaujean

Steeds meer onafhankelijke autobedrijven sluiten zich aan bij één van de bijna 40 werkplaatsformules die we in Nederland kennen. Hoe kies je de formule die het beste bij jouw bedrijf past? AMT helpt. Elke maand gaan we dieper in op ‘Een bord aan de gevel’. Collega-ondernemers vertellen over hun keuze en laten we de mensen achter de formule aan het woord: hoe ondersteunen zij garagebedrijven richting de toekomst? Deze keer kijken we achter het bord van: Profile Car & Tyre Center Beaujean.

Naam: Profile Car & Tyreservice

Onderdeel

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.