16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 juni 2021

De gereedschap must-haves van 2021: tools onderhouden, opruimen en niet kwijtraken

Gereedschap onderhouden, opruimen en niet kwijtraken, hoe doe je dat? Wat is op dit moment een must-have in meet- of diagnosegereedschap? En in sleutel- en losmaakgereedschap? We noteerden de antwoorden op die vragen van AA-Equipment, Midlock, Serenco, Snap-on, Sonic, SP Tools en Toolspecial.

“Gereedschap onderhouden, opruimen en niet kwijtraken is al essentieel sinds er gereedschap bestaat”, zegt Snap-on. En dus spelen die drie zaken voor de Amerikaanse gereedschapmaker al sinds de oprichting honderd jaar geleden een fundamentele rol bij de ontwikkeling:

[intermezzo:1]

“Ons gereedschap moet altijd efficiënt, veilig, slijtvast, betrouwbaar en duurzaam zijn én makkelijk schoongemaakt kunnen worden. Daarom

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.