16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 oktober 2021

Hoe verloopt de zoektocht naar de opvolger van Li-Ion?

Toen moderne elektro-auto’s nog iets nieuws waren, golden hun lithiumbatterijen als een handicap. Daar ging een stuk minder energie in dan een tank benzine of diesel bevat. Geen nood, zeiden gelovigen, er zouden wonderaccu’s komen. Er wordt naarstig gespeurd naar de heilige graal op batterijengebied. We vatten eens de laatste maand accunieuws samen. Hoe staat het er nu mee?

Behalve je volgende auto is ook je smartphone, tablet, laptop en meer elektronica afhankelijk van lithiumbatterijen. Dus de noodzaak om hun opslagcapaciteit te vergroten of een ander, beter soort batterijen in te zetten, is groot. Helemaal als we elektrische trucks willen.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.