historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

06 april 2023

Hoeveel CO2 komt er vrij bij de productie van een Polestar?

Hoeveel CO2 komt er vrij bij de productie een elektrische auto? “Veel”, zeggen tegenstanders: “Zoveel dat je dat in de gebruiksfase niet meer goedmaakt.” “Weinig”, zeggen voorstanders: “Zo weinig dat na enkele tienduizenden kilometers de EV al klimaatvriendelijker is dan de ICE. Wie gelijk heeft? We gaan het afleiden uit het Duurzaamheidsjaarverslag van Polestar.

Polestar meldt trots met de 2022-productie per auto 8 % minder CO2e te hebben uitgestoten dan met de 2021-productie. Ten opzichte van 2020 is de vooruitgang zelfs 13 %. Voor de duidelijkheid, met CO2e bedoelt Polestar CO2-equivalent. CO2 is namelijk niet het

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.