historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

06 april 2023

Stap voor stap: Airconditioning inbouwen

Airconditioning behoort tegenwoordig tot de standaarduitrusting van bijna elke auto; slechts bij uitzondering wordt een auto zonder airco geleverd. In de bedrijfswagenwereld is dat toch anders, met name als het om bestelbussen gaat. Een ‘klusbus’ is bijvoorbeeld eerder een verplaatsbaar gereedschaps- of onderdelenmagazijn dan een vervoersmiddel. Dan telt comfort minder zwaar mee, dus is een verschil in aanschafprijs van bijna €3.000 ex btw al gauw een reden om de bus zonder airco te bestellen. Voor spijtoptanten – of mensen die wél een airco, maar ook een lage catalogusprijs willen – is er een mogelijkheid om achteraf een airco in te

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.