historie livestreams
17 november 2023

Kijktip: ANWB-vlogger Robert op bezoek bij ATC Twente

Afgelopen 10 oktober organiseerde ATC Twente een bijeenkomst over waterstoftechniek. In de werkplaats van ROC van Twente in Almelo hingen de aanwezigen aan de lippen van Adriaan van Broekhoven, technisch trainer bij de ANWB.

Niet alleen de tot presentatieruimte omgetoverde werkplaats zat vol, ook ANWB Wegenwacht Robert was erbij met zijn videocamera. Via zijn Wegenwachtvlog hebben inmiddels al bijna 9.000 extra kijkers de avond bijgewoond. Nieuwsgierig? Bekijk hieronder de video!

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.