16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 september 2021

Laatste plaatsen AMT Diagnose Challenge op 8 oktober

Over iets meer dan twee weken is het zover, de eerste editie van AMT Diagnose Challenge. Daar leer je meer over diagnose stellen aan diverse systemen, het werken met de scope of een ADAS-kalibratie uitvoeren. Inclusief de do's en don'ts. Heb je je nog niet ingeschreven? Op 8 oktober zijn er nog een paar plekken vrij.

Corona gooide vorig jaar en begin dit jaar roet in de planning van de eerste editie AMT Diagnose Challenge, maar 7 en 8 oktober aanstaande gaat het dan toch gebeuren. In acht workshops leer je beter, sneller en efficiënter diagnosestellen. Klinkt bekend? Klopt,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.