16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 september 2021

Transport als beleving: welke auto’s zie je nog wél op de IAA in München?

Van een immens terrein in Frankfurt, met enorme hallen, verhuisde de IAA naar de achtertuin van BMW. Eigenlijk had ie IMA moeten heten: geen Internationale Automobil Ausstellung, maar Mobility (of Mobilität) Ausstellung. Toch speelden auto’s een grote rol, ook omdat autofabrikanten mobiliteit een stuk breder zijn gaan zien. Zelfs binnen de auto. Het gaat om mobiele beleving.

De beurs reikte tot in het centrum van München. Deels als een soort semi-wetenschappelijke toekomstconferentie over mobiliteit, met name in grootstedelijke gebieden. Waar transport schoon (lees: elektrisch) moet zijn, en zo min mogelijk kostbare ruimte moet innemen. Minder auto’s, minder groot vrachtverkeer, meer

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.