historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

02 december 2021

Mercedes-Benz Sustaineer: hoe reinigt deze Sprinter lucht terwijl hij rijdt?

Vooral om stadse lucht frisser te maken zouden steden het liefst alleen nul-emissie auto’s toelaten. In steeds meer stadscentra is, of wordt, nul-emissie dan ook verplicht voor bedrijfswagens. Elektrische aandrijving dus bij wat modieus ‘last-mile delivery’ heet. Maar een e-bestelwagen die de lucht niet vervuilt, vindt Mercedes nog maar half werk. De Sustaineer-studie biedt meer…

Met de snelle ontwikkeling in elektrische aandrijving zijn nul-emissie bedrijfswagens mogelijk en praktisch bruikbaar geworden. De opkomst van elektrische stadsbussen onderstreept dat. Naast ov-bedrijven zien ook particuliere ondernemers dat ‘schoon’ transport het prima doet in een ‘maatschappelijk verantwoord ondernemen’-programma.

[intermezzo:4]

Dankzij inrijverboden in stadscentra kon

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.