historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 december 2021

PartsPoint koopt Friese grossier Gebr. Ferwerda

De Friese grossier Gebr. Ferwerda BV wordt overgenomen door Alliance Automotive Group Benelux en geïntegreerd in PartsPoint. Gebr. Ferwerda heeft negen vestigingen, met name in het noorden van het land.

Ferwerda is een begrip in het noorden van het land, met name in Friesland waar Dirk Ferwerda met zijn broer in 1933 in Dokkum begon. Ferwerda heeft bijna negentig jaar ervaring in de autobranche en in de land- en scheepsbouw. Door de jaren heen is het netwerk uitgebreid naar Overijssel, Drenthe en Gelderland.

PartsPoint versterkt haar positie in het noorden door deze overname, zoals in Sneek en Dokkum, waar PartsPoint

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.