Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 april 2022

Michiel van Koeverden: ‘Verkoper, word actief met dat bandenlabel’

Het bandenlabel heeft vorig jaar mei haar eerste grote revisie gekregen. Michiel van Koeverden van Apollo Vredestein is er gelukkig mee en hoopt dat banden- en autoverkopers er enthousiast mee aan de slag gaan. Niet omdat de overheid gaat controleren, maar omdat bedrijven en consumenten op het label sturen.

Het bandenlabel van 2012 was bij de evaluatie van 2017 niet populair. Consumenten kenden het niet of vonden het lastig om banden te vergelijken of ze misten informatie over winterse eigenschappen. Het nieuwe label is in veel opzichten beter en verstrekt meer informatie. De belangrijkste wijzigingen zijn dat de zeven

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.