16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 maart 2022

Opgelost op AMT Garageforum: Lekkend schuifdak Volkswagen Passat VI

Garageforumlid Binn zit met de handen in het haar. “Ik heb hier een Volkswagen Passat VI (2014) die via het open dak water lekt aan de bijrijderskant. De vier afvoeren zijn gecheckt en doorgespoeld, het rubber aan de dakrand buiten is vervangen maar het probleem blijft. Het water komt van buiten de watergoot, hier loopt de bedieningskabel. Heeft iemand dit eerder meegemaakt?”

Hij specificeert de plaats waar het water de auto binnenkomt: “Het water komt binnen via het lampje boven de rechter zonneklep.” Binn vroeg diverse VW-dealers om advies. Deze zeggen het probleem niet te kennen, maar spreken wel over

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.