historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

31 mei 2023

Modeltraining schadeherstel nieuwe Lynk & Co ontwikkeld door AutoTech Alliantie

Een modeltraining voor een automerk zodat veiligheid en goed herstel is geborgd, lijkt de nieuwe standaard. Want met de komst van onder andere ADAS en de autonoom rijdende auto is de huidige kennis van de monteur vaak onvoldoende. Hoe automerken gericht en snel kunnen investeren in kennis en kunde, daar weet AutoTech Alliantie alles van.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.