historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

30 mei 2023

VAN.EA-systeem maakt Mercedes-Benz vans modulair

Deze zomer lanceert Mercedes-Benz een vernieuwde Vito-bestelwagen en een particuliere V-klasse. Ook komen vanaf 2026 bestellers en particuliere vans op een nieuw, modulair VAN.EA-systeem. Daarin staat de E voor elektrisch. Dit worden de Vito’s en Sprinters van morgen.

Elektrische Vito- en Sprinter-versies zijn er al en met het VAN.EA-systeem wordt een nieuwe koers ingezet. Want ook Mercedes moet met zijn lichte bedrijfswagens een nieuw elektrische pad op. Het Duitse automerk begint in het hoge segment. We zien dit in nieuwe Vito’s en Sprinter terug in veel elektronische assistentie, online diensten en uiteindelijk, zo tegen 2030, in

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.