historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

15 oktober 2021

MPM-Masterclass, jouw voorbereiding op de AMT Awards!

We tellen af! 25 oktober nadert snel. Dan opent de online kennistest op AMTawards.nl, de snelweg naar eeuwige roem en fantastische prijzen voor talentvolle auto- en bedrijfsautotechnici. MPM Oil helpt je aan een vliegende start…

AMT Awards, dat is de verzamelnaam voor de competities voor Autotechnicus- en Bedrijfsautotechnicus van de Toekomst én die voor de Autotechnicus van het Jaar. De eerste competities kende je al. Ben je student aan een opleiding (bedrijfs)autotechniek? Pak je kans en doe mee. Heb je de opleiding voor autotechnicus achter de rug (Korter of langer geleden)? Dan is de  competitie voor Autotechnicus van het Jaar

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.