Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

05 april 2022

Nieuwe APK-richtlijnen: stel hier jouw vragen aan de RDW!

De nieuwe eisen voor het testen van de verlichting zijn al ingevoerd, net als de APK 3. De deeltjesteller, de spelingsdetector in APK 1 en het uitlezen van voertuiggegevens in APK 2 komen eraan. En het examen bevoegdheidsverlenging gaat op de schop. Dat roept vragen op. Arthur van Lee beantwoordt ze op Auto Prof – AMT Live. Ook die van jou!

Stel de deeltjesteller telt meer dan een miljoen deeltjes bij een diesel van voor 2016. De eigenaar kan dan kiezen voor een opslag op de MRB. Daarvoor gebruikt hij zijn DigiD. Maar hoe werkt de procedure precies? En hoe

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.