Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

05 april 2022

Extreem schone motoren met Euro 7 i.c.m. duurzame en hernieuwbare brandstof, kan dat?

Op vooraanstaande motorensymposia presenteert onderzoeksorganisatie AECC (AISBL) hun tests op verschillende voertuigen met verbrandingsmotor. Hoe schoon kun je ze maken met katalysatortechniek? Ga je zware Euro 7-eisen nog halen zonder volledig in te zetten op elektrische aandrijving? Op het Wiener Motoren Symposium in april komt AECC met antwoorden.

Een jaar geleden gingen we in op verhalen dat komende Euro 7-eisen feitelijk het eind van de verbrandingsmotor zouden betekenen. Toen moest de Green Deal van de EU nog onthuld worden, waarin een voorzet zit om verbrandingsmotoren te gaan verbieden in lichte voertuigen, personen- en bestelauto’s dus.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.