historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 mei 2023

Nieuwe stofhoestechnologie: veel voordelen voor MOOG-onderdelen

De nieuwe stofhoestechnologie van Tenneco biedt maximale duurzaamheid van de MOOG stuur- en ophangingsonderdelen.

Deze MOOG TPU elastomeer-stofhoezen en metalen afdichtingsringen beschermen de auto-onderdelen tot twee keer langer dan conventionele hoesontwerpen. De nieuwe componenten bevatten belangrijke technische functies die professionele installateurs helpt om langdurige reparaties uit te voeren.

Voordelen van nieuwe stofhoestechnologie

Dit TPU-hoesmateriaal – gebruikt met MOOG-kogelgewrichten, stabilisatorstangen, spoorstangeinden en -groepen en spoorstangarmen – biedt tot 180 procent meer weerstand tegen gangbare vormen van mechanische degradatie, en 30 procent meer weerstand tegen hoge temperaturen. Daarnaast is het beter bestand tegen slijtage veroorzaakt door

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.