Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

13 januari 2022

NMi-goedgekeurde Continental DC-deeltjesteller nu leverbaar

Eind 2020 kondigde Continental de DX280 DC Advanced aan. Inmiddels is deze deeltjesteller NMi-gecertificeerd en is importeur AA-Equipment gestart met de verkoop.

1 juli 2022 nadert met rasse schreden. Vanaf deze datum moeten bedrijven die Euro 5 en Euro 6-dieselauto’s keuren beschikken over een deeltjesteller. Chris Kimman, directeur van AA-Equipment Support, ziet dat als een kans voor autobedrijven.

[intermezzo:1]

“Terwijl de roet- en viergastest dikwijls niets of nauwelijks iets opleverde, zijn wij ervan overtuigd dat met de deeltjestest wel degelijk goed geld te verdienen valt. Dat geld valt te verdienen in het preventief onderhouden van het roetfilter en het vroegtijdig

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.