historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

13 januari 2022

Zware bedrijfswagens fossielvrij in 2040? Zo pakken fabrikanten het aan

Al lang voor de COP 21-klimaatconferentie in Glasgow speelde in de transportbranche de vraag hoe en wanneer voertuigen op een CO2-arm of CO2-vrij dieet gaan. Een feitelijk al gegeven antwoord is dat personenauto’s af moeten van benzine en diesel. Kleinere bedrijfswagens moeten daarin mee. Maar kan dat ook bij zware bedrijfswagens?

Op de Glasgow-conferentie kwam uit Nederlandse koker het voorstel dat landen vanaf 2040 het wegtransport verplichten af te zien van fossiele brandstof, diesel dus. In vervolg op lichte voertuigen, zoals personenauto’s, die na 2030 fossielvrij zouden moeten zijn. Dat zou dan moeten gelden voor nieuw verkochte voertuigen. Waarmee dan

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.