historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 december 2021

Nummer 6 van de Autobranche Mega Top 10: Livestream Lekstroom met Iwan Kennis!

De Top 2000, Spotify Wrapped, de oudejaarsconference en ja, zelfs het Jeugdjournaal komt met een jaaroverzicht. December is de maand van lijstjes en terugkijken. AMT doet mee! We vatten 2021 samen in tien topartikelen. Vandaag de nummer 6! Storingsrechercheur Iwan Kennis gaat live op zoek naar een lekstroomveroorzaker in een VW Up!

Behalve ellende heeft de pandemie ook mooie dingen voortgebracht. Neem de AMT-ATC-livestreams. Corona was de trigger om ze op te starten. En wow, ze bieden echt meerwaarde! Want hoe lekker is het dat je op video uitleg krijgt over het werken aan ADAS, EV of luchtvering? Nu

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.