Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 december 2021

Samir Bousetta, Merkservice Vught: ‘Beter communiceren betekent beter samenwerken’

Samir Bousetta en René Hoek zijn sinds 2020 de nieuwe eigenaren van Merkservice Vught. Als ondernemer en werkgever geeft het duo extra aandacht aan het personeelsbeleid. Samen met OOMT en het team zetten ze concrete stappen om de werkprocessen, de communicatie en de samenwerking te optimaliseren.

Samen met René heb je in 2020 een onafhankelijk autobedrijf overgenomen. Hoe is dat proces verlopen?

“Ik ben opgeleid als autotechnicus en apk-keurmeester. Van 2007 tot en met 2013 werkte ik in loondienst bij Merkservice Vught. Daarna ben ik voor mijzelf begonnen als zzp’er. In 2020 kreeg ik de kans om Merkservice samen met

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.