historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

28 december 2022

Nummers 5, 4 en 3 van AMT’s Autobranche Mega Top 10: Theorie en (APK)-praktijk

De AMT Autobranche Mega Top 10 gaat richting de finale. Vandaag gaan we de Top 5 binnen met een ééntaktmotor. Op 4 controleren we of onze remmenreiniger niet kankerverwekkend is en op 3 nemen we de jongste wijzigingen in de APK door.

Een motor die steeds ‘vier slagen nodig heeft voor één arbeidsslag? “Dat kan niet efficiënt zijn”, denken veel uitvinders. En zo trok in de loop van de jaren een lange reeks afwijkende motorontwerpen (voorbeeldje) aan AMT voorbij. Op nummer 5 is het de beurt aan de ééntakt van INNengine. De beloftes zijn mooi: “Vier keer zo sterk,

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.