Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

27 december 2022

AMT Autobranche Mega Top 10: Extreem olieverbuik, schone Euro 7-motoren en veelvoorkomende fouten bij aircodiagnose

De AMT Autobranche Mega Top 10, dat is 2022 samengevat in tien topartikelen. Na nummers 10 en 9 is het nu de beurt aan 8, 7 en 6. Deze staan in het teken van extremen: extreem olieverbruik, extreem schone Euro 7-motoren en extreem veelvoorkomende fouten bij aircodiagnose.

Een Ford Mondeo 1.8 (2003) met ruim 200.000 kilometer op de teller. De motor gebruikt gemiddeld een liter olie per 770 km. Zelfs al rijdt de auto nog prima, met zo’n extreem olieverbruik lijkt de stationcar rijp voor de sloop. Of is zo’n motor nog te redden met een intensieve reiniging? AMT

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.