historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 december 2021

Nummers 8 en 7 van de Autobranche Mega Top 10: Deeltjes tellen en puzzelen!

De Top 2000, Spotify Wrapped, de oudejaarsconference en ja, zelfs het Jeugdjournaal komt met een jaaroverzicht. December is de maand van lijstjes en terugkijken. AMT doet mee! We vatten 2021 samen in tien topartikelen. Vandaag de nummers 8 en 7 van AMT’s Autobranche Mega Top 10! Dames en heren, graag uw aandacht voor: de APK en MG’s Chinese tandwielpuzzel…

Nee, we hebben geen Rotterdammers op de redactie van AMT. Toch spreekt het adagium: “Niet lullen, maar poetsen”, ons aan. Dus leenden we eerder dit jaar een deeltjesteller, regelden we een werkplaats en vonden een gepassioneerde APK-keurmeester bereid om ruim

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.