historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

04 april 2023

Oog voor techniek: Audi 360fabriek

In tegenstelling tot veel andere merken wil Audi geen nieuwe fabrieken specifiek voor elektrische auto’s neerzetten, of één bestaande fabriek daarvoor ombouwen. Geleidelijk willen ze al hun bestaande productieplaatsen omvormen tot 360fabriek, ‘fabriek van de toekomst’. Wat dat behelst, schetsen we in dit Oog. Sommige fabrieken zijn al een eind op weg, naar verluidt duurt het tot omstreeks 2040 voor Audi alleen maar 360fabrieken heeft.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.