historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

05 april 2023

Autoverkoop: backorder, spaarvarken of echt vraagherstel?

Wat verbouwereerd noteren RAI en Bovag een sterk stijgende stijging van de autoverkoop in het eerste kwartaal. Natuurlijk werd gerekend op een verbetering ten opzichte van 2022. Maar plus dik vijftig procent in maart? Dat gaat wel heel hard. Uitgestelde levering, waarschijnlijk. Tijdelijk effect, hoe zal het verder gaan in 2023?

Voorzichtig houden RAI en Bovag het bij de prognose waarmee dit jaar werd begonnen: 9 procent verkoopgroei. Tegenover een bijzonder slecht 2022, dus worden meteen al de eerste maandcijfers gerelativeerd. “Beter vergelijken met 2021 dan met rampjaar 2022.”

Er waren vorig jaar wel orders, maar weinig registraties door gebrek

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.