Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

30 november 2021

Oog voor Techniek: BMW R 18’s Big Boxer, hightech boxermotor met emotie

Retro, heritage, roots, historical… Als je die woorden hoort, denk je niet ­direct aan een technisch hoogstandje. Terecht? Niet altijd. BMW’s knipoog naar zijn prille jeugd op twee wielen is technisch beslist de moeite waard. Dames en heren, mogen wij uw aandacht voor… BMW’s Big Boxer!

Historie

BMW-motorfietsen worden van oudsher aangedreven door tweecilinder boxers. De R32 uit 1923 was de eerste met een lucht-oliegekoelde boxer, met de krukas in de lengterichting, een droge koppeling, klepbediening met stoterstangen en vanaf de

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.