historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

29 november 2021

Overspuiten of repareren van lichtmetalen velgen kan problemen veroorzaken bij remreparaties

Sommige dingen verbazen zelfs de meest ervaren professional in de werkplaats, vooral wanneer alle werkprocessen correct zijn uitgevoerd en er toch nog defecten optreden. TMD Friction, een toonaangevende leverancier van remtechnologie, ziet steeds vaker hoe remmen soms ten onrechte de schuld krijgen voor trillingen die eigenlijk het gevolg zijn van het opsmukken van lichtmetalen velgen.

Lawaai en trillingen bij het remmen na een remvervanging zorgen – terecht – voor frustraties en klachten bij klanten van garagebedrijven. Doorgaans doen technici er alles aan om mogelijke trillingen na de reparatie tot een minimum te beperken. Ze voeren de afzonderlijke reparatiestappen met de

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.