Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

05 oktober 2021

Oog voor techniek: Mercedes-Benz eActros, hoe anders is de elektrische Actros?

Het kan natuurlijk niet missen dat ook de trucktechnicus spannende tijden tegemoet gaat. Wel een zwaardere opgaaf, om trucks op batterijen te laten lopen. Maar tenminste voor lokaal en regionaal vervoer kan het al. Met de eActros gaat Mercedes-Benz uit de proeffase dit najaar naar serieproductie tussen de welbekende Actrossen tot 27 ton. Eerst vanaf 2018 mede in Nederland getest, bij transporteur Simon Loos. Hoe anders, of juist niet anders, is die eActros?

Twee motoren, drie of vier accusets

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.