historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

05 oktober 2021

Piaggio Mymoover: kantelende pakezel op drie wielen

Motoren en scooters zijn enorm handig in druk stadsverkeer. Met de meeste scooters kun je echter weinig bagage meenemen. De Piaggio Mymoover heeft daar geen last van: deze driewielige 125cc motorscooter heeft meer dan
261 liter en 85 kg laadvermogen! Daarmee is de Mymoover bijvoorbeeld heel geschikt als ‘snel’ servicevoertuig in drukke stadscentra.

Motorfietsen mogen tussen files doorrijden, mits ze zich aan de spelregels houden. Ze kunnen in woonwijken langs blokkeerpaaltjes en aangezien je ze eigenlijk nergens mag parkeren, wordt het bijna overal gedoogd als je hem ergens neerzet waar hij niemand in de weg staat.

[intermezzo:1]

In de

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.