Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

16 februari 2023

Oog voor techniek: Nissan e-Power

Afgelopen jaar introduceerde Nissan e-Power-versies van de Qashqai, gevolgd door een nieuwe X-Trail met alleen e-Power. Dat is een unieke ‘benzolektro’ aandrijving met benzinegenerator om stekkerloos elektrische voortstuwing te voeden. Mede uniek door de VC-T-motor met variabele compressie. En een ongewone regelstrategie van die ongewone motor in een ongewoon hybride systeem.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.