Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

16 februari 2023

Automotive Expo 2023 groots opgezet: ‘The future is now!’

Op 7, 8 en 9 maart is het zover: auto-onderdelendistributeur en -grossier LKQ en grossiersorganisatie Vrooam trekken samen op om hét automotive event van het jaar te presenteren. In het ‘Hart van Holland’ in Nijkerk zullen beide organisaties gezamenlijk met een grote variatie aan exposanten bezoekers inspireren, verrassen, motiveren en kennis laten maken met innovaties om nu de toekomst te omarmen. Waar tijdens de Automotive Expo in 2019 het thema was ‘Ready for the future’ is die toekomst nu heel dichtbij gekomen: ‘The future is now!’

Hoe maak je jouw werkplaats future proof? Welke innovaties zijn er op het gebied

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.